Haberler

Paylaş
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk; “17 Nisan Sabahı ‘Evet’ ile Daha Büyük Bir Türkiye’ye Uyanacağız” “TÜRKİYE GELİŞİYOR, AVRUPA BUNUN İÇİN KARIN AĞRISI YAŞIYOR”
26 Mart 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk: “Dün Mecliste Bugün Sahada Birlikteyiz” “GENÇLER BU ÜLKENİN KADERİNDE ROL OYNAMALI”
25 Mart 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk: “Yeni 15 Temmuz’ların Yaşanmaması İçin Milletimiz 16 Nisan’da ‘Evet’ Diyecek” KARAMAN’DA ESNAF, ‘EVET’ DİYOR
24 Mart 2017
TORKU NO:1’İN TAKLİTLERİ ÜRDÜN’DE YES:1 MARKASIYLA SATIŞTA BİZ NO:1 DEDİK YANLIŞ ANLAMIŞLAR YES:1 YAPMIŞLAR 
24 Mart 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk: Yeni Sistemle Güven Ve İstikrar Kalıcı Hale Gelecek “YENİ YÖNETİM SİSTEMİMİZ DÜNYAYA ÖRNEK OLACAK, İLHAM VERECEK”
22 Mart 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk; “Türkiye “Evet” Diyecek TBMM Güçlenecek” “MEVCUT DÜZENDE ASLAN PAYI BAŞKALARINA AKIYOR”
21 Mart 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk; Biz Kıyamet Koparken Bile Ağaç Dikmeyi Öğütleyen Bir Medeniyetin Mensuplarıyız. 13 Yılda 19 Milyon Fidan ile Konya Ovası’nın Çehresini Değiştirdik
20 Mart 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk: “Milletimiz Evet Diyecek, Türkiye Büyük Yürüyüşüne Devam Edecek” AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, referandum çalışmaları kapsamında Ayrancı ilçesine bağlı köyleri ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Recep Konuk, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni, 16 Nisan’da niçin ‘EVET’ denilmesi gerektiğini ve yeni sistemin kazanımlarını anlattı.
19 Mart 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk: “Yeni Anayasa İle Bu Milleti Başkalarına Muhtaç Etmeyeceğiz” Referandum çalışmalarına Karaman’ın Kazımkarabekir ilçesinde devam eden AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, ilçe esnafını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Yeni sistemin ülkeye sağlayacağı katkıları anlatan Recep Konuk, “Yeni Anayasa referandumu bir milletvekilliği seçimi değildir. Milletimizin kendi iradesine sahip olmak için yakaladığı bir şanstır ve bunu da ‘Evet’ oylarıyla perçinleyerek, bu ülkeyi, bu milleti, bu milletin evlatlarını başkalarına muhtaç etmeyeceğiz” dedi. Konuk konuşmasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye de teşekkür etti.
19 Mart 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk: Geçen Zaman Çanakkale Ruhunu Değiştiremedi AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 102’nci Yıldönümü ve Şehitler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Çanakkale’nin; kahramanlık, destan, birlik ve istiklalin adı olduğunu vurgulayan Başkan Konuk,  “15 Temmuz darbe kalkışmasında da tıpkı 1915’lerdeki gibi Hüseyin Avnilerin ve isimsiz kahramanların torunları da demokrasi ve milli irade sancağını yere düşürmedi, teslim etmedi” dedi.
17 Mart 2017