Haberler

Paylaş
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk: Milli Hafızamız Tazelenecek, Manevi Dünyamız Coşacak AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı, PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 30 Ağustos’u, ‘millet hayatımızın dönüm noktası’ ifadeleriyle özetleyen Başkan Recep Konuk, Kurban Bayramının da dayanışmanın en büyük göstergesi olduğunu vurguladı. Başkan Konuk, “iki bayramla hem milli hafızamız tazelenecek hem de manevi dünyamızda coşku zirve yapacak” dedi.
29 Ağustos 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk; Kurumları Ayakta Tutan Gelenekleridir, Bayram Avansı da Konya Şeker’de Bir Gelenektir
24 Ağustos 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk Konya Şeker’de Nöbet Değişimi Zamanı AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifinin 26 Ağustos 2017’de gerçekleştirilecek Genel Kurulunda aday olmayacağını açıkladı. Konya Şeker’in 18 yılda Türkiye’nin en büyük 4 gıda kuruluşundan birisi haline geldiğini ifade eden Konuk, kooperatif üyelerinden emaneti ehline teslim etmelerini istedi.  
17 Ağustos 2017
KONYA ŞEKER, PATATES ÜRETİMİNİN DE GÜVENCESİ
04 Ağustos 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk; “Ülkemizin Kalkınması Dışında Hiçbir Kaygı Taşımıyoruz” TALEPLERE YERİNDE VE ANLIK ÇÖZÜM
02 Ağustos 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk; Üretenin ve Üretimin Yanındayız, Tarlayı Desteksiz Bırakmayız Gıda ve tarım sektörünün öncü kuruluşu Konya Şeker, üretime devam ediyor ve üreticiyi desteksiz bırakmıyor. Umudunu toprağa bağlayan üreticiyi yalnız bırakmayan Konya Şeker, 02 Ağustos 2017 Çarşamba günü de 36 Milyon 656 Bin Liralık nakdi avans dağıtıyor. Üreticilerin hesaplarına yatırılan nakdi avans ile birlikte Konya Şeker’in 2017-18 kampanya döneminde çiftçilere verdiği ayni ve nakdi avansın miktarı toplamda 202 Milyon 807 Bin Lira oldu. 
01 Ağustos 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk; Avanslarla Çiftçiyi Desteksiz Bırakmıyor, Yatırımlarla da Yarınlarını Kurtarıyoruz
24 Temmuz 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk; Gazeteciler Ülkemizin Bağımsızlığının Teminatı Ve Sigortasıdır AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Konuk mesajında “zor ancak son derece önemli bir görevi fedakârca ifa eden gazeteciler, milletimizin duyan kulağı, gören gözü, konuşan dili, yazan eli ve hak terazisinden sapmayan vicdanıdır” dedi.
23 Temmuz 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk; Sesi Uçakların Sesinden Gür Çıkan Bir Lider, Tanklardan Daha Güçlü Millet 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında bir yıl önce demokrasi açısından bir eşiğin atlandığını, demokrasi tarihimizde ilk kez elinde silah olanların kazanamadığını belirten AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, milletimizin canı pahasına darbecilere darbe vurduğunu söyledi. Bu ülkenin hiçbir vatandaşının, 15 Temmuz yaşanmamış gibi davranma lüksüne sahip olmadığını vurgulayan Başkan Konuk, “bu millete acı çektirenlerin elbette ki canı acıyacak” dedi.
14 Temmuz 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk; Yokluğu Yok Etmek İçin Varız Anadolu Birlik Holding Çatısı altındaki şirket çalışanları bayramlaştı. AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk’un katıldığı bayramlaşma programı, Konya Şeker Merkez Kampüsünde gerçekleştirildi. Başkan Konuk, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi ve AB Holding çatısı altındaki şirket yöneticileri ve çalışanlarının katıldığı törende, tüm idareci ve çalışanlarla tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladı.
 
28 Haziran 2017