Haberler

Paylaş
Konuk, Muhalefeti Acemi Marangoza Benzetti, Siyasetin Ustası Diyerek Erdoğan’a Oy İstedi “ACEMİ MARANGOZUN TALAŞI TAHTASINDAN ÇOK OLUR”
28 Mayıs 2018
AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk: 19 Mayıs, Millet Hafızamıza Nakşettiğimiz Özel Bir Tarih AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. İstiklal yolculuğundaki ilk adımın 1919’da atıldığını belirten Başkan Konuk, “19 Mayıs, milletimizin tarihin akışı içinde defalarca yaptığı yeni başlangıçlardan, milletimiz için son bekleyenleri, son planlayanları hüsrana uğratan ayağa kalkışlardan, tarihin dönüm noktalarından biridir” dedi.
18 Mayıs 2018
KONYA ŞEKER ÖNCE ÇİFTÇİLER GÜNÜNÜ KUTLADI, ARDINDAN MOTORİN AVANSINI AÇIKLADI Türkiye’nin Üreten Gücü Konya Şeker, çiftçinin en büyük destekçisi olmaya devam ediyor. Üreticinin yanında yer almayı kendisine şiar edinen Konya Şeker, tohum ve gübre desteğinden sonra 34.5 Milyon TL’lik motorin avansını da dağıtmaya başladı. Konya Şeker’in birinci önceliğinin; çiftçinin, üretenin yanında yer almak olduğunu ifade eden AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, “Bizim tarafımız bellidir. Biz yokluğun ve yoksulluğun karşısında, üretimin ve üretenin yanındayız. Biz üretimin destekçisiyiz. Biz sonuç odaklı değil süreç odaklı bir kurumuz. Onun için de çiftçi ile randevumuz hasat günü ile sınırlı değil. Biz o hasadın bol ve bereketli olması için tohum tarlaya düşmeden çiftçimizi desteklemeye başlıyor ve hasada kadar da sonrasında da yalnız bırakmıyor, ihtiyaç anında da hep yanında oluyoruz ” dedi.
15 Mayıs 2018
AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk: Cumhurbaşkanımızın Çizdiği Hedef, Türk Çiftçisinin de Hedefidir AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bu ülkenin topraklarına değer katan Türk çiftçisinin, Türkiye’nin geleceğini de inşa edeceğini belirten Başkan Konuk, “‘Bizim petrolümüz yok ama çok daha değerli bereketli topraklarımız var’ diyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği vizyon ve hedef, Türk çiftçisinin de hedefidir ve o hedeflere ulaşılacağının teminatı da o iradenin iş başında olmasıdır” dedi.
 
14 Mayıs 2018
AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk; “Tarihi Kökü İtibarıyla En Köklü Olan Türk Dil Bayramımızı Kutluyorum” AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, 741. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi Anma Etkinlikleri nedeniyle yayınladığı mesajında “Türkçe’ye karşı hassasiyetin menzilini 85-86 yıl öncesi ile sınırlarsak, bu milletin Türkçe’yi yaşatma konusundaki erdemi ile kararlı duruşuna haksızlık etmiş oluruz” dedi.
13 Mayıs 2018
AK Parti Karaman Milletvekili, Konya Pancar Ekicileri ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk: En Büyük Dayanağımız, Annelerimizin Duaları AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk,  Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Peygamber Efendimizin ‘Cennet annelerin ayağının altındadır’ Hadis-i Şerif’ini hatırlatan Başkan Konuk, hiçbir annenin evladının geçimi için endişe taşımamasını sağlayacak bir ortamın hazırlanması ve ‘cennet çiçeği’nin solmayacağı hoşgörü, güven ve huzur ortamının inşa edilmesi gerektiğine vurgu yaptı.
12 Mayıs 2018
AK Parti Karaman Milletvekili, Konya Pancar Ekicileri ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk; Çok Söz Değil Çok İş Zamanı Ayrancı Belediyesi tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen Hıdırellez Şenliği, bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. Baraj mevkiinde gerçekleştirilen şenliğe, AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk da katıldı. Şenliklerde bir konuşma yapan Konuk, Hıdırellez’in manasına uygun olarak ülkemizdeki birlik ve beraberliğin pekiştirilmesine, bolluk ve bereketin artmasına vesile olmasını temenni ederken 24 Haziran seçimleri ile ilgili de değerlendirmelerde bulundu.
07 Mayıs 2018
AK Parti Karaman Milletvekili, Konya Pancar Ekicileri ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk; 1 Yıl Önce Milletimiz Tercihim Daha Güçlü Meclis, Hızlı Ve Kudretli İcra Dedi, Güçlü Meclis, Hızlı Ve Kudretli İcra İçin Yeniden Söz Milletimizde AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Konuk, “1920’de açılan Mecliste ortaya çıkan ruh ve inşa edilen karakter; her dönemde, mekândan bağımsız olarak yaşamıştır, yaşamaktadır ve ilanihaye yaşayacaktır” dedi.
22 Nisan 2018
AK Parti Karaman Milletvekili, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk: Uğramadık Kapı, Sıkılmadık El Bırakmayacağız AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, haftanın ilk gününe de yoğun bir mesaiyle başladı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Karaman Belediyesi ve Karaman Valiliğini ziyaret eden Milletvekili Konuk, AK Parti İl Teşkilatının düzenlediği haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısına da katıldı; “güçlü ve gelişmiş bir Karaman için çalışıyoruz” dedi.
10 Nisan 2018
AK Parti Karaman Milletvekili, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk: “Türkiye, Karaman’ın Büyümesine Gıpta İle Bakıyor” AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, hafta sonu Karaman’da çeşitli programlara katıldı. “Son yıllarda birçok önemli projeyi Karaman’a kazandırdık” diyen Konuk, “Türkiye, şehrimizi gıpta ile izliyor” dedi.
31 Mart 2018