Haberler

Paylaş
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, Endonezya Heyetini Ağırladı Bazı temaslarda bulunmak üzere Türkiye’ye gelen Endonezya Temsilciler Meclisi üyeleri, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu'nu da ziyaret etti. Endonezya heyetini Türkiye'de görmekten mutlu olduklarını belirten TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk, iki ülke arasında gelişen güçlü ilişkilere dikkat çekti. 
15 Kasım 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk: Atatürk, Cumhuriyet’le Birlikte Yaşamaya Devam Edecek Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 79’uncu Yıl Dönümünde Konya Şeker tarafından düzenlenen törenle anıldı. AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve PANKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk da yayınladığı mesajında; “10 Kasım, Atatürk’ün bıraktığı mirasa, mirasçılarının bir kez daha sıkı sıkıya sarıldığı, O’nu anarken O’nun emanetine sahip çıkma iradesi ve kararlılığını pekiştirdiği gündür” dedi.
10 Kasım 2017
Tarlada İşler Pancar Hasadı ve Hububat Ekimi ile Devam Ediyor, Konya Şeker Üreticiyi Desteksiz Bırakmıyor Ekimden Hasada, Konya Şeker Üreticinin Yanında
30 Ekim 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk: Cumhuriyetimiz, Kahramanların Bizlere Mirasıdır AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Türkiye’nin, sıradan bir ülke olmadığını vurgulayan Başkan Konuk, “Bu topraklarda yaşayan nesiller olarak bizim hem geçmişe borcumuz hem de geleceğe karşı mesuliyetlerimiz var” dedi.
28 Ekim 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk; “Şucu Bucu Değil Herkesin Karaman’cı Olmasına İhtiyacımız Var. Adamcılığımız Karaman Adına Olmalı”
27 Ekim 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk; Bizim Komisyonumuzda Partilerimiz Farklı Paydamız Ortak, Hedefimiz Tarım Sektörüne El Birliği İle Katkı Yapmak TBMM TARIM, ORMAN VE KÖYİŞLERİ KOMİSYONU KARAMAN VE KONYA’DA HAFTA SONU MESAİSİ YAPTI
23 Ekim 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk; “Hedefleri Sadece Ak Parti Değil, Ak Parti’nin İstikrarla Büyüttüğü Türkiye”
15 Ekim 2017
KONYA ŞEKER 64’ÜNCÜ, AB HOLDİNG 9’UNCU GENEL KURULUNU YAPTI KONUK: “TÜRKİYE’DE İSTİKRAR İLE ŞİRKETLERİN YELKENLERİNİ YATIRIM RÜZGÂRLARIYLA BESLEYEN BİR İKLİM VARDI, BUNU DA EN İYİ KONYA ŞEKER KULLANDI”
13 Ekim 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk: “Konya Şeker Destekleyecek, Çiftçimiz de Daha Fazla Üretecek” BÖYLE OLUR KONYA ŞEKER’İN SÖKÜM AVANSI, ÇİFTÇİYE 32 MİLYON LİRALIK ÖDEME YAPILACAK, TARLAYA DESTEK 255 MİLYONU AŞACAK
09 Ekim 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk; Anadolu 500’de İlk 5 Bir Eşik, Dünyada İlk Beş Asıl Aşmamız Gereken Eşik Ekonomist Dergisi’nin, Türkiye Ekonomi Bankası’nın (TEB) katkılarıyla yaptığı “Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi” araştırmasının sonuçları açıklandı. İstikrarlı bir şekilde büyüyen Konya Şeker, bu yıl ilk 10 içinde 3 basamak birden ilerleyerek 5’inci sıraya yükseldi. Konya Şeker, gıda sektöründe ise Anadolu’nun en büyük 3. Gıda Şirketi oldu. Konya’dan Anadolu 500 sıralamasına bir önceki yıl 23 şirket girerken bu sene yayınlanan sıralamada ise 20 kuruluş yer aldı. 
03 Ekim 2017