Haberler

Paylaş
AK Parti Karaman Milletvekili, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk: Gazeteciler, Toplumsal Aydınlanmanın En Önemli Unsurudur AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Konuk, gazetecilerin günümüz dünyasında önemi tartışılmaz ve işlevsel açıdan en etkin ancak çok zor ve meşakkatli bir görevi yerine getirdiğini söyledi. 
09 Ocak 2018
AK Parti Karaman Milletvekili, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk: 2018; Ülkemiz, Karaman Ve Konya İçin Sıçrama Yılı Olacak AK Parti Karaman Milletvekili, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, yayınladığı yeni yıl mesajında, “2018’i ülkemiz, Karaman ve Konya için kazanç yılı yapmak bizim elimizdedir. Milletimiz ve ülkemizin hedeflerini gerçekleştirmek için kaybedilecek yıllara tahammülümüz yok” dedi.
31 Aralık 2017
TARİH, KÜLTÜR VE DOĞA ARTILARIMIZ, ARTIK TURİZMDE BİZ DE VARIZ. Serbest Bölge ile Sanayi ve Ticareti Büyütmek İçin Harekete Geçen Karaman’a Bir Müjdeli Haber de Turizmden Geldi.
25 Aralık 2017
AK Parti Karaman Milletvekili, Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk: “Kooperatifçilik Basamak Gibidir. Her Çıkılan Basamak Üyelere Refah Getirir” AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, Dünya Kooperatifçilik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Kurumlar vergisi uygulamasında yapılan Kanun düzenlemesiyle kooperatiflerin faaliyet alanını ve üye dışı ticaretini sınırlayan engellerin kaldırıldığını belirten Başkan Konuk, “kooperatiflerimizi faaliyet alanı ve üye ile sınırlayan ticari kalıpları kırıp attık. Artık kooperatiflerimizin önü daha da açık” dedi
20 Aralık 2017
“Serbest Bölge ile Karaman, Dünya Pazarlarında Daha Güçlü Şekilde Yerini Alacak”
19 Aralık 2017
Karaman’dan Cumhurbaşkanımıza Hayır Duaları Yükseldi, Karamanlıların Coşku ve Heyecanı Cumhurbaşkanımızı Memnun Etti
18 Aralık 2017
“Tüm Karamanlı Hemşehrilerimizi Cumhurbaşkanımızla Birlikte Olmaya Davet Ediyoruz” “Cumhurbaşkanımızı Karaman’a Yakışır Şekilde Ağırlayacağız”
15 Aralık 2017
2. Kooperatifler Fuarı Açıldı, Üstün Hizmet Ödülünü Recep Konuk Aldı Konuk; Kooperatifçilik Basamak Gibidir, Üyelerin Refahı Çıkılan Basamak Sayısı Arttıkça Yükselir
07 Aralık 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili, Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk: Öğretmenlerimiz, Tarihi Bir Görevi Başarıyla İfa Ediyor 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında öğretmenlerin; okulları kuru binadan şefkat, bilim ve irfan yuvalarına dönüştürdüğünü vurgulayan AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk; “öğretmenlerimiz, ülkemizin çağa ayak uydurmasında, kalkınma hedefini gerçekleştirebilmesinde tarihi bir görevi başarıyla ifa etmiştir, etmeye de devam ediyor” dedi.
23 Kasım 2017
PANKOBİRLİK GENEL KURULU YAPILDI, KARARLAR OYBİRLİĞİ İLE ALINDI. Ak Parti Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk; Şeker Özelleştirmesinde Üreticinin İçinde Olduğu Bir Model Sektörün Geleceği Açısından Hayati Önemdedir
21 Kasım 2017