Haberler

Paylaş
KONUK; DÜNYADA İTİBARLI BÖLGESİNDE ÖNDER TÜRKİYE İÇİN GÜÇLÜ LİDER, GÜÇLÜ İKTİDAR AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, Çumra ve Karapınar’da binlerce vatandaşa seslendi; "Oylarımızı Büyük Türkiye için Büyük Usta Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Partiye vereceğiz, istikrar sürecek, büyüme sürecek, ülkemiz huzurlu olacak. Dünyada itibarlı bölgesinde önder Türkiye için güçlü lider, güçlü iktidar." 
21 Haziran 2018
KONUK; TÜRKİYE BİR KAVŞAKTA, GERİYE RİCAT DİYENLERE İNAT KARAMAN, KONYA VE TÜRKİYE REİSLE AYNI SAFTA Seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, Cihanbeyli ve Altınekin'de vatandaşlarla bir araya geldi. 24 Haziran'da gerçekleştirilecek seçimlerin önemine dikkat çeken Başkan Konuk, yeni sistemin sağlıklı bir şekilde hayata geçirilmesi için sistemin kurucusu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sistemin inşasını da yapması gerektiğini söyledi.
20 Haziran 2018
KONUK; 1 OY SADECE 1 OYDAN İBARET DEĞİLDİR, ÖNÜMÜZDEKİ 5 YILIN BELİRLEYİCİSİDİR AK Parti Karaman İl Teşkilatının bayramlaşma programı İl Başkanlığı Toplantı Salonu’nda yapıldı. Bayramlaşma programında konuşan AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk; “Yıkmaktan bahsediyorlar, geriye gidişten bahsediyorlar. Onun için, referandumla elde ettiğimiz bu sistemin, bu modelin, bu ülkeye daha çok hizmet edebilmesi için, mutlaka Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı işin başına güçlü bir şekilde taşımamız gerekiyor” dedi.
18 Haziran 2018
KONUK; İŞ BAŞINDA SERGİLENEN HÜNER, ON BİNLER İÇİN BAYRAMLARI BAYRAM EDER Konya Şeker ailesi her bayram olduğu gibi Ramazan Bayram sonrası ilk mesai gününde bayramlaştı. Anadolu Birlik Holding çatısı altındaki şirket çalışanları, bayramlaşma programında bir araya gelerek toplu bayramlaşma geleneğini sürdürdü. Konya Şeker Merkez Kampüsünde gerçekleştirilen programa, AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk da katıldı. Konuşmasında Konya Şeker’in ekonomideki krizleri güçlenerek atlattığını belirten Başkan Konuk, “bu tür gelişmeleri çok rahatlıkla atlatabilecek dirence ve tecrübeye sahibiz” dedi.
18 Haziran 2018
KONUK; BAYRAM COŞKUSU DEMOKRASİ ŞÖLENİ İLE SÜRECEK AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Ramazan-ı Şerif’in manevi ikliminin ilelebet sürmesi temennisinde bulunan Başkan Konuk, “çabamız, bizim coğrafyamızın ve bizim milletimizin dünyanın en zengin, en müreffeh ülkesi ve milleti olması, bayram coşkusunun ve sevincinin milletimizin her ferdine ve ülkemizin her hanesine eksiksiz ulaşması içindir” dedi.
13 Haziran 2018
KONUK: ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM USTALIK DÖNEMİ, USTA’NIN DÖNEMİ Sarıveliler İlçesinde Belediyenin düzenlediği iftar programına, AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk da katıldı. Sarıveliler’e kazandırılan projeleri anlatan Milletvekili Konuk, yatırımların devam etmesi ve Türkiye’nin daha da büyümesi için Sarıveliler’den destek istedi. 
11 Haziran 2018
KONUK: CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN ORKESTRA ŞEFLİĞİNE İHTİYAÇ VAR Karaman Organize Sanayi Bölgesinin İş Adamlarını bir araya getiren iftar ve istişare toplantısına AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk da katıldı. Hayata geçirilen projelerin kent ekonomisine ciddi katkı sağlayacağını vurgulayan Milletvekili Konuk, 24 Haziran seçimlerine değindi, “ülkemize hız katacak sistemin pratikte de uygulamada da başarılı olması için Reis’in orkestra şefliğine ihtiyaç var” dedi.
09 Haziran 2018
KONUK; BAYRAM AVANSINI ERKENE ALDIK, İKİ AVANSI BİRLEŞTİRDİK, BAYRAM ÖNCESİ YÜZLER GÜLSÜN İSTEDİK Gerçekleştirdiği tarımsal sanayi yatırımlarıyla üretici ortaklarının hem ürün çeşitliliğini arttıran hem de ürettiği ürünlerin değerinin artmasını sağlayan ve avans destekleriyle üretim aşamasında da üreticinin yanında olan Konya Şeker, nakit avans ile bir hafta erkene aldığı bayram avansını birleştirerek tek seferde yaptığı iki avans ödemesiyle üreticinin yüzünü güldürdü.  Kısa aralıklarla üreticilere mazot, gübre ve tohum avansı veren Konya Şeker, şimdi de 08 Haziran 2018 Cuma günü 44.245.672 TL tutarında nakdi avans ve bayram avansı ödemesini de gerçekleştirdi. Böylece 2018-19 kampanya döneminin başlangıcından itibaren 3 Ay gibi kısa bir sürede üreticisine 148.777.854 TL avans ödemesi gerçekleştirmiş oldu.
07 Haziran 2018
KONUK: İSTİKRAR SÜRSÜN, SİYASETİN USTASININ LİDERLİĞİNDE TÜRKİYE BÜYÜSÜN AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karaman Şubesinin geleneksel olarak düzenlediği iftar programına katıldı. Hayata geçirilen projelere değinen Milletvekili Konuk, Serbest Bölgenin önemine dikkat çekti, ihracat alternatiflerinin artırılması gerektiğine vurgu yaptı. 
05 Haziran 2018
KONUK: KARAMAN İÇİN YERİ GELDİ ANAHTAR OLDUK KAPILARI AÇTIK, YERİ GELDİ KOÇBAŞI OLDUK BÜROKRATİK ENGELLERİ YIKTIK Karaman Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen iftar programına, AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk da katıldı. Daha büyük, daha müreffeh, daha zengin ve daha güçlü bir Karaman için çalışmaya devam edeceğini vurgulayan Milletvekili Konuk, “bu yoldan dönmek yok. Bizim kavlimiz sandığa kadar değil, sonsuza kadar” dedi.
01 Haziran 2018
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16