Haberler

Paylaş
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk; “Kent Konseyi, Farklı Fikirleri Bir Araya Getirerek Karaman’ın Kalkınmasına Öncülük Ediyor”
03 Şubat 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk; 15 Temmuzda Gazeteciler Tavizsiz Dik Durdu, Milletimiz de Yanlışa Dur Dedi AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Toplum hayatında ve demokrasinin işleyişinde gazetecilerin üstlendiği sorumluluğun ve yaptıkları işin önemine dikkat çeken Konuk, millet hayatının, sosyal hayatın can damarlarının çift taraflı haber ve bilgi akışıyla gazeteciler tarafından açık tutulduğunu söyledi. 
09 Ocak 2017
AK Parti Karaman Milletvekili ve TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk; Bir Elimizle Darbeleri Yendik Diğer Elimizle Ülkemizin İmar Ve İnşasına Devam Ettik
31 Aralık 2016
BU VATANI EN ÇOK SEVEN, BU VATAN İÇİN ÜRETENDİR Tarladaki mahsulün heba olmasını önlemekle kalmayıp değerini de artıran Konya Şeker, bölge çiftçisinin güvencesi olmaya devam ediyor. Yaptığı yatırımlarla patatesin de sanayi ürünü olarak ekiminin yaygınlaşmasını ve ekonomik değerinin artmasını sağlayan Konya Şeker, patates üreticisine bu dönem ürün bedeli olarak 18.248.357,23 TL’lik ödeme yaptı. AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, “Konya Şeker olarak biz hiçbir alanda boşluk bırakmama gayretindeyiz. Azına çoğuna bakmadan bu topraklarda bizim üreticimizin ürettiği veya üretebileceği her ürünü üretici ne kadar çok üretebilirse üretsin istiyor, onların ürettiği her ürünü de Konya Şeker güvencesi altına almaya gayret ediyoruz” dedi. 
29 Aralık 2016
AK Parti Karaman Milletvekili ve TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk; Elma Üretiminin Lideri Bölge Çiftçisi İle Gıda Sektörünün Lideri Bir Araya Geldi Elmada Hedef Yükseldi Gıda sektörünün öncü kuruluşlarından Konya Şeker, Torku markasıyla ürettiği ürünlerin portföyünü genişletmeye devam ediyor. Torosların tam merkezine inşa edilen Torku Meyve Suyu, Sirke ve Pekmez Üretim Tesisinde Üzüm Suyu ve Sirkenin ardından Elma Suyu üretimi de başladı. 2016 hasat sezonunda üretime başlayan tesis hem bölgede doğrudan istihdam imkânı sunarken hem de bölge çiftçisinin ürettiği elma, üzüm gibi ürünlerin değerlendirilmesini sağlıyor ve bu ürünlerin çiftçi lehine fiyat regülasyonuna da hizmet ediyor.
26 Aralık 2016
! AK Parti Karaman Milletvekili ve TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk: Birlikte Üretme, Kooperatifçiliğin de İlham Kaynağıdır AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk, Dünya Kooperatifçilik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Konuk, “El ve gönül birliği yapılınca kooperatif çatısı altında nelerin başarılabileceğinin örneği, pancar üreticisinin son 15 yılda başardıklarıdır” dedi. 
20 Aralık 2016
AK Parti Karaman Milletvekili ve TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk: “Mevlana’nın Sevgi Öğretisi bize yol gösteriyor” TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı, Pankobirlik ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk, Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî’nin Şeb-i Arus’unun 743. Seneyi devriyesi nedeniyle yaptığı açıklamada “Onun 743 yıl önce fani dünyadan ayrılırken yanık bıraktığı mum asırlar aşarak bizim yolumuzu aydınlattı. O’nun felsefesinin Konya Şeker’de yaktığı mum da başka mumları yakarken ışığından bir şey kaybetmeyecek” dedi. 
16 Aralık 2016
AK Parti Karaman Milletvekili ve TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk: Bizim Tek Düşmanımız, Yokluk Ve Yoksulluktur Son yıllarda gerçekleştirdiği yatırım atağı ile tarım sektörü ve gıda sanayinin lokomotifi olan Konya Şeker’in 63’üncü Olağan Mali Genel Kurulu ile Anadolu Birlik Holding’in (AB Holding) 8. Mali Genel Kurulu yapıldı. Pancar Ekicileri Kooperatifleri başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile şirket yöneticilerinin katıldığı toplantıda, hayata geçirilen projeler, ortaya konulan hedefler, Türk tarımının bugünü ve yarını konuşuldu; çözüm önerileri anlatıldı. 
03 Aralık 2016
AK Parti Karaman Milletvekili ve TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk: "Fertler de Nesiller de Öğretmenlerin Eseridir."
23 Kasım 2016
AK Parti Karaman Milletvekili ve TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk: “Demokrasi, Kimseye ‘İhanet Hakkı’ Vermez” AK Parti Karaman İl Başkanlığının Kasım ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı, çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda, Karaman’da hayata geçirilen projeler ve ülke gündemindeki konular değerlendirildi. Toplantıda konuşan TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı, AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, “demokrasi kimseye ihanet etme hakkı, teröre destek hakkı ve millet iradesini çiğneme hakkı vermez” dedi.
14 Kasım 2016
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15