Haberler

Paylaş
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk, “Avrupa Ülkeleri Kendilerine Yakışanı Yapıyor”
13 Mart 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk, “Karaman’dan Güçlü Bir Evet Çıkacak”
12 Mart 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk: İstiklal Marşı, İstiklale İmanın Yansımasıdır. AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, 12 Mart Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü ve İstiklal Marşı’nın kabulünün 96. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Konuk, İstiklal Marşı’nın, milletimizin hür yaşama iradesinin mısralara dökülmüş hali olduğunu vurguladı.
10 Mart 2017
“Karaman ve Konya Alternatif Değil Asıldır” "Zengin Karaman Güçlü Vatandır"
04 Mart 2017
Konya Şeker Pancara 200 Lira Verdi, A Pancarı fiyatı primler dâhil 238,50 TL’yi Buldu Pancarı Teslim Almadan 339 Milyon 11 Bin 855 TL Ayni ve Nakdi Avans Ödemesi Yapan Konya Şeker, yarın (Çarşamba) yapacağı 388 Milyon TL’lik Ödeme ile Pancar Üreticisine 2016-17 Kampanya Döneminde Toplam 772 Milyon 584 Bin 115 TL Ödeme Yapacak.
21 Şubat 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk; Un Fabrikasıyla Hem Üretici Kazanacak Hem De İşletme Verimliliğimiz Artacak Ülkemiz tarım sektörünün lokomotifi olan Konya Şeker, 2017 yılını da yeni bir üretime başlayarak karşıladı. Ürün portföyünü hızla genişleten ve bölgede ziraatı yapılan veya yapılabilecek tarımsal ürünleri işlemeye yönelik sanayi üst yapısı yatırımlarını 14 yıldır aralıksız gerçekleştiren Konya Şeker, bölgenin en önemli üretim kalemi olan buğdayın bisküvilik ve gofretlik çeşidini girdi olarak kullanacak ve buğday üreticisine de teminat oluşturacak yatırımını tamamladı. Geçtiğimiz Ocak ayında inşasına başlanan ve günlük 200 ton Bisküvilik ve Gofretlik Buğday işleme kapasitesine sahip Torku Un Entegre Tesisi yatırım sürecinin ardından üretimine başladı.
19 Şubat 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk: Milletten Daha Büyük Hakem Olmaz AK Parti Karaman İl Teşkilatı’nın Şubat Ayı Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, referandum sürecini değerlendirdi, “yaşadık, gördük bu sistem işlemiyor. Milletten daha büyük hakem olmaz. Bu konu asla rejim meselesi değildir” dedi. 
13 Şubat 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk: “Medeniyetlere Ev Sahipliği Yapmış Bir Başşehir Karaman”
03 Şubat 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk; “Kent Konseyi, Farklı Fikirleri Bir Araya Getirerek Karaman’ın Kalkınmasına Öncülük Ediyor”
03 Şubat 2017
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk; 15 Temmuzda Gazeteciler Tavizsiz Dik Durdu, Milletimiz de Yanlışa Dur Dedi AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Pankobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Toplum hayatında ve demokrasinin işleyişinde gazetecilerin üstlendiği sorumluluğun ve yaptıkları işin önemine dikkat çeken Konuk, millet hayatının, sosyal hayatın can damarlarının çift taraflı haber ve bilgi akışıyla gazeteciler tarafından açık tutulduğunu söyledi. 
09 Ocak 2017
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10